Klantenservice

Medewerkers klantenservice

De medewerkers van onze klantenservice helpen u graag!


Medewerkers klantenservice primair onderwijs

Thomas Rolefes

Thomas Rolefes

Medewerker klantenservice primair onderwijs
0548 - 53 66 42
t.rolefes@heutink.nl
Bennie Tijhoff

Bennie Tijhoff

Medewerker klantenservice primair onderwijs
0548 - 53 66 46
b.tijhoff@heutink.nl
Bertine Hospers

Bertine Hospers

Medewerker klantenservice primair onderwijs
0548 - 53 66 47
b.hospers@heutink.nl
Edith Pieffers-ter Avest

Edith Pieffers-ter Avest

Medewerker klantenservice primair onderwijs
0548 - 53 66 41
e.pieffers@heutink.nl
Jannie Zwoferink

Jannie Zwoferink

Medewerker klantenservice primair onderwijs
0548 - 53 66 41
j.zwoferink@heutink.nl
Jolanda Averesch

Jolanda Averesch

Medewerker klantenservice primair onderwijs
0548 - 53 66 56
j.averesch@heutink.nl
Mirjam van Musscher

Mirjam van Musscher

Medewerker klantenservice primair onderwijs
0548 - 53 66 57
m.vanmusscher@heutink.nl
Sanne Pots

Sanne Pots

Medewerker klantenservice primair onderwijs
0548 - 53 66 43
s.pots@heutink.nl
Angelique Altena

Angelique Altena

Medewerker klantenservice primair onderwijs
0548 - 53 66 09
a.altena@heutink.nl

Medewerkers klantenservice projectinrichting

Alex Jannink

Alex Jannink

Medewerker klantenservice projectinrichting
0548 - 53 66 05
a.jannink@heutink.nl
Bart van Aartsen

Bart van Aartsen

Medewerker klantenservice projectinrichting
0548 - 53 66 58
b.vanaartsen@heutink.nl
Carmen Vlaskamp

Carmen Vlaskamp

Medewerker klantenservice projectinrichting
0548 - 53 66 07
c.vlaskamp@heutink.nl
Jan Borkent

Jan Borkent

Medewerker klantenservice projectinrichting
0548 - 53 66 83
j.borkent@heutink.nl
Rene de Groot

Rene de Groot

Medewerker klantenservice projectinrichting
0548 - 53 67 02
r.degroot@heutink.nl
Nick Hulshof

Nick Hulshof

Medewerker klantenservice projectinrichting
0548 - 53 66 16
n.hulshof@heutink.nl

Medewerkers klantenservice kinderopvang

Edith Spoolder-Oude Brunink

Edith Spoolder-Oude Brunink

Medewerker klantenservice kinderopvang
0548 - 53 66 61
e.spoolder@heutink.nl
Elmie Boes-Bakker

Elmie Boes-Bakker

Medewerker klantenservice kinderopvang
0548 - 53 66 65
e.boes@heutink.nl
Evelien Voshaar

Evelien Voshaar

Medewerker klantenservice kinderopvang
0548 - 53 67 06
e.voshaar@heutink.nl
Marjan ten Hove-van Pijkeren

Marjan ten Hove-van Pijkeren

Medewerker klantenservice kinderopvang
0548 - 53 66 61
m.tenhove@heutink.nl

Hoofd klantenservice

Jeroen Niks

Jeroen Niks

Hoofd klantenservice
0548 - 53 67 05
j.niks@heutink.nl

Medewerkers klantenservice voortgezet onderwijs, zorg & welzijn

Marcel Cents

Marcel Cents

Medewerker klantenservice voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
0548-536652
m.cents@heutink.nl
Nathan de Jong

Nathan de Jong

Medewerker klantenservice voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
0548 - 53 66 50
n.dejong@heutink.nl
Harold Lammertink

Harold Lammertink

Medewerker klantenservice voortgezet onderwijs, zorg & welzijn
0548-53 66 35
h.lammertink@heutink.nl

Inloggen

Log in om een bestelling te plaatsen

  • 100+ jaar ervaring
  • Klantbeoordeling 8,2
  • Grootste assortiment
  • Direct uit voorraad leverbaar (m.u.v. meubilair & ICT)